+48 579 54 54 53

biuro@ananasstudio.pl

tanie strony www

Tanie strony www szablonowe.
Idealne na blog, mini portal lub stronę www.
Sam decydujesz jak dodajesz treść!
Edycja za pomocą edytora wys/wig.
Arrow
Arrow
Slider

Nie zawsze trzeba wydawać tysiące złotych na w pełni sprawną, przyciągającą klienta estetycznie i merytorycznie stronę www. Czasem wystarczy tylko 500zł netto, aby tania strona internetowa z systemem CMS (po polsku, intuicyjnym w obsłudze) umożliwiającym szybką i bezproblemową wymianę treści stała się Twoja.

 

W skład projektu taniej strony www wchodzi przygotowanie go w oparciu o wybrany szablon oraz naniesienie wszelkich poprawek z uwzględnieniem zmiany kolorystyki (tła, napisów itp.), fontów w treściach, zdjęć, liczby boksów oraz loga (z możliwością jego zaprojektowania). Możliwe jest również automatycznie wprowadzenie do CMS przekazanych przez Państwa treści – tekstów, grafik itp. Zajmujemy się całą techniczną stroną, od momentu instalacji systemu CMS, przez dodanie niezbędnych modułów dodatkowych (galerie zdjęć, formularze kontaktowe, mapki Google), wtyczek social media, aż po dopasowanie strony pod urządzenia mobilne. Jeśli nie znasz się na hostingach i domenach – to również zrobimy za Ciebie w cenie 81.30zł netto.

 

Natomiast bardziej zaawansowane projekty kupisz już od 700zł netto.
Wybierz jeden z dostępnych szablonów pamiętając o tym, że można go niemalże dowolnie modyfikować w zakresie podanym powyżej oraz w kwestii ilości boksów, kategorii czy nazw menu.

 

Możliwe jest też wykupienie elementów dodatkowych: instalacja modułów księgi gości, komentarzy, formularzy zamówień, banerów rotacyjnych, kalendarzy, newslettera, boksów reklamowych itd.

 

Ponieważ całość oparta jest na prostym systemie wymiany treści, zawartość strony www można zmieniać w każdej chwili – uzupełniać własnymi tekstami, grafikami, dodawać lub usuwać wskazane treści, aktualizować je. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc w obsłudze CMS, wyjaśnimy nawet najbardziej skomplikowane kwestie.

 

  1. ) Pierwszy etap realizacji to ustalenie szczegółów (wybór szablonu i ewentualnych zmian) oraz terminu wykonania zlecenia.
  2. ) W drugim etapie prezentujemy wstępny projekt i uwzględniamy Państwa poprawki.
  3. ) Podczas trzeciego etapu wystawiana jest też pierwsza faktura na 150zł netto, a po wpłacie zaczynamy instalację gotowej strony na serwerze.
  4. ) Etap końcowy następuje po udostępnieniu strony online: wystawiamy wtedy fakturę na pozostałą kwotę, a Ty cieszysz się swoją nowoczesną stroną www.

Nasze demo:  demo.ananasstudio.pl