+48 579 54 54 53

biuro@ananasstudio.pl

strony www

Praktycznie każdy przedsiębiorca wie, jak trudno jest prowadzić biznes, komunikować się z klientem i promować swoje usługi bez posiadania strony internetowej. Witryna w Sieci pomaga nie tylko zdobyć klientów, ale umożliwia szybszy i prostszy kontakt na linii firma-kontrahent. Dobrze przygotowana, dopracowana w każdym elemencie i przyciągająca uwagę potrafi zdziałać cuda nawet w branży o niezwykle wysokiej konkurencyjności. Żeby jednak tak było, musi być zaprojektowana we właściwy sposób: z odpowiednią grafiką i treścią dopracowaną nie tylko pod kątem wizualnym, ale i SEO.

 

Dlaczego właśnie nam powinieneś zaufać i powierzyć stworzenie idealnej strony www dopasowanej do Twoich potrzeb?

 

Witryna z prostą obsługą
Ponieważ masz pewność, że otrzymasz stronę prostą w obsłudze, opartą na intuicyjnym systemie CMS wspomagającym zarządzanie treścią i umożliwiającym modyfikowanie, usuwanie, dodawanie treści, grafik, aktualizację danych. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoją witryną.

 

Wybór domeny i instalacja
Ponieważ korzystając z naszych usług nie musisz się martwić takimi sprawami, jak wybór właściwej domeny. Pomożemy Ci wybrać nie tylko dopasowaną nazwę, ale przede wszystkim taką ofertę zakupu domeny, abyś po jej przedłużeniu nie musiał przepłacać. Zainstalujemy również stronę na serwerze.

 

Formularze i kontakt
Ponieważ na Twojej stronie mogą znaleźć się takie dodatki jak formularze kontaktowe, zamówień, mapy Google – czyli wszystko, co jest potrzebne, aby klient mógł się z Tobą szybko skontaktować.

 

Nowoczesna mobilność
Ponieważ zatroszczymy się też o to, aby Twoja strona prawidłowo wyświetlała się na urządzeniach mobilnych, z których korzysta obecnie coraz więcej osób – w tym także Twoich potencjalnych klientów.

SEO i e-marketing
Ponieważ wiemy, jak ważne jest już na etapie projektowania strony www jej dopasowanie do przyszłych działań e-marketingowych, w tym przede wszystkim do pozycjonowania. Zamawiając stronę u nas masz pewność, że będzie ona zoptymalizowana i dostosowana do wymogów nowoczesnego SEO.

 

Bezpieczeństwo
Ponieważ zapewniamy stałą aktualizację strony, przez co znacznie zwiększa się jej bezpieczeństwo użytkowania.

 

Statystyki
Ponieważ u nas masz dostęp do statystyk Google Analytics, dzięki którym możesz na bieżąco monitorować ruch na swojej stronie www.

+ 48 579 54 54 53

Kliknij na Swoim Smartfonie aby zadzwonić

e-mail: biuro@ananasstudio.pl